Pragniemy poinformować, że niezmiennie kontynuujemy realizacje wszystkich bieżących i nowych zleceń. Czas wysyłki uzależniony jest od firm kurierskich. Zostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Larson&Juhl

Kolekcja stworzona przez projektantów grupy Larson&Juhl, którzy swoją wyjątkową kreatywnością i ekspresją, odnaleźli grono fanów wśród klientów na całym świecie. Projektanci grupy Larson&Juhl przemierzyli cały świat w poszukiwaniu unikalnych wykończeń oraz intrygujących wzorów - i tak powstała np. kolekcja LANCASTER zainspirowana rustykalnym cha...

Kolekcja stworzona przez projektantów grupy Larson&Juhl, którzy swoją wyjątkową kreatywnością i ekspresją, odnaleźli grono fanów wśród klientów na całym świecie. Projektanci grupy Larson&Juhl przemierzyli cały świat w poszukiwaniu unikalnych wykończeń oraz intrygujących wzorów - i tak powstała np. kolekcja LANCASTER zainspirowana rustykalnym charakterem krajobrazów Hrabstwa Lancaster w stanie Pensylwania, KOMODOwyglądem azjatyckich mebli lakierowanych czy LILLE - ogrodzeniową siatką drucianą :)

Więcej

Larson&Juhl Jest 205 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 205 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 205 elementów