Pracownia oprawy obrazów

firma rodzinna

Od prawie 30 lat tworzymy pracownię oprawy obrazów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, doradzamy i szukamy rozwiązań. Do każdego dzieła podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się być kreatywni i pomocni. Nasze zamiłowanie do piękna, perfekcjonizm, bogate doświadczenie w ramiarstwie i stolarstwie pozwala na realizację również niestandardowych zleceń.

Jeśli chcesz oprawić obraz, rysunek, grafikę, haft a może płytę winylową lub koszulkę..? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami lub od razu zajrzyj do naszej pracowni.

Naszą ofertę kierujemy również do projektantów wnętrz oraz artystów. Zapraszamy do współpracy !

Nasza praca

Nasze realizacje

Lustra szyte na miarę

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkaset wzorów listew, z których można stworzyć nieszablonowe lustro na każdy wymiar. Chętnie wypożyczamy wzory ram do domu, aby Państwo mogli na spokojnie zastanowić się nad swoim wyborem. Oprócz bogatej oferty ram, możemy zaproponować różne rodzaje lustra: srebrne, białe, grafitowe, złote, antyczne, fazowane luz proste.

W przypadku dużych luster, służymy pomocą w transporcie.

Jakość muzealna

Wiemy jak ważna jest ochrona wartościowych dzieł. Zadbaliśmy o to, by w naszej pracowni była możliwość oprawy prac na najwyższym poziomie. Przy oprawie tak ważnych dzieł zachowujemy szczególną ostrożność, stosujemy szkło muzealne i kartony w 100 % bezkwasowe.